Masáže

Nabízíme masáže založené na osobním přístupu, s cílem nejen odstranit váš konkrétní problém, ale hlavně najít jeho příčinu, aby se obtíže přestaly vracet. Masáže ovlivňují celkový stav organismu, jak fyzický tak duševní. Masáž napomáhá ke zlepšení krevního a mízního oběhu a lépe tak odtékají z těla zplodiny látkové výměny, které často způsobují únavu. 

Díky prokrvení a zvýšení činnosti kožních buněk se pokožka stává pevnější a pružnější. Pomalá a jemná masáž má uklidňující účinky, zatímco masáž rychlejší a silnější působí povzbudivě. Během masážní procedury se spouští i tzv. "hormony dobré nálady", které příznivě stimulují obranyschopnost těla.

 

Nabízíme tyto masáže:


Baňkování (přikládání skleněných baněk) 

Jde o přikládání skleněných baněk na pokožku, kde vlivem podtlaku dojde k nasátí kůže, podkoží a svalů do nitra baňky a tím k protažení těchto struktur. Po odstranění baňky dojde ke zvýšení prokrvení a zrychlení regenerace v dané oblasti. Baňkování se tedy používá pro odstranění bolestí pohybového aparátu, ale také k léčbě vnitřních orgánů přes ovlivnění reflexních zón.

Lymfatická masáž

Lymfatická masáž je hmatová technika orientovaná na lymfatický systém. Je prováděna malým tlakem bez použití olejů či emulzí. Cílem je zlepšit odtok lymfy.Používá se pro odstranění otoků končetin např. po dlouhém stání, či fyzické zátěži. Vhodné je její použití pro ošetření celulitidy, zlepšení imunity, detoxikaci organismu a prevenci vrásek.

Klasická masáž

Klasická masáž je ideální na uvolnění ztuhlého svalstva zad či končetin. Masáže a masážní procedury však slouží pouze k odstranění náhlé bolesti či ztuhlosti svalů a jsou vhodným doplňkem rehabilitace, neboť pouze masáže neodstraní příčinu bolesti.

Sportovní masáž
Sportovní masáž odstraňující únavu provádíme ve dnech, kdy se nahromadila únava ze sportu či přetrénování. Poskytuje se zpravidla jednou nebo dvakrát týdně. Po této masáží má následovat nejméně půlhodinový odpočinek vleže.

Reflexní masáže
Reflexní masáže patří do skupiny léčebných masáží. Od klasické masáže se liší tím, že je prováděna nasucho bez použití olejů či emulzí. Tento druh masáže působí přes Headovy reflexní zóny a slouží k ovlivnění vnitřních orgánů a zároveň uvolňuje kůži, podkoží a svaly.


Druh terapie volí terapeut dle potřeby.


>Ceník

RediCare
Budějovická 1155, Studio Ella
252 42 Jesenice - Praha západ
Tel.: +420 774 452 252
E-mail: